Blog

Search    

Darujte umění

Speciální předvánoční nabídka do středy 11. 12. 2013 – doprava ZDARMA, rámování ZDARMA, výměna nevhodně zvoleného motivu ZDARMA.

Připravili jsme pro vás speciální vánoční nabídku – pokud se výběrem fotografie nebo grafiky netrefíte do vkusu obdarovaného, může si ji do 14. ledna bezplatně vyměnit za jakýkoli jiný motiv z našeho portfolia ve stejné hodnotě. A to není vše! Nemusí zůstat ani u věnovaného formátu. Například místo fotografie formátu A2 si může vybrat dvě fotografie formátu A3 nebo čtyři fotografie formátu A4 atd. Pokud by měl obdarovaný naopak zájem o větší formát, než dostal, doplatí pouze cenový rozdíl. Díky tomu darujete „skutečný dárek“, který je zároveň dárkovým poukazem.

Vyzvednutí vyměněného tisku bude možné bezplatně v Praze v kavárně Al Cafetero, doručení Českou poštou bude stát 128,- Kč.

 

Nechci jmenovat všechny důvody, proč jsou fotografie a grafiky z našich limitovaných edic skvělým vánočním dárkem. Stejně bych na spoustu z nich zapomněl. Radši budu citovat krásnou myšlenku Michaela Třeštíka z jeho knihy umění sbírat umění:

Chcete-li prožít život v přepychu, koupíte si drahé věci. Chcete-li ho prožít v přepychu ještě větším, koupíte si věci ještě dražší. Budete-li však chtít život prožít v přepychu absolutním, v luxusu, co ostatním bere dech, musíte nakonec kupovat umění. Je to ale možné udělat i obráceně. Přeskočit věci drahé, přeskočit věci ještě dražší a kupovat rovnou umění. Výsledek je týž. Prožijete život v absolutním přepychu, v luxusu, co ostatním bere dech, a přijde to vlastně na pár krejcarů.


Pokud máte ohledně předvánočního fungování THEditions jakékoli dotazy, neváhejte nám napsat na adresu info@theditions.com, rádi vám odpovíme. Za celý tým THEditions vám přeji příjemné prožití předvánočního času bez stresu a nepříjemného shonu. Třeba vám k tomu přispěje, když některé dárky rovnou nakoupíte u nás:-)

Honza Vojtek  |  Sunday, 8. December 2013

sledujte nás

newsletter     When you subscribe to our newsletter, you'll receive regular e-mails about new editions and other news.

THEditions © 2010 - 2018

contact

THEditions
Železný Brod 659, 468 22
info@theditions.com
(CZ) T [+420] 483 311 269
(US) T [561] 459-5347
Skype THEditions